You are currently viewing Na co zwrócić uwagę szukając kancelarii frankowej?

Na co zwrócić uwagę szukając kancelarii frankowej?

Niewiele osób decyduje się wnieść pozew do sądu roszczeniem unieważnienia umowy kredytowej samodzielnie, bez pomocy i zastępstwa procesowego kancelarii prawnej. By wygrać z bankiem potrzeba wiedzy i determinacji, a przede wszystkim praktyki, stąd też o wiele pewniej jest skorzystać ze wsparcia merytorycznego prawników z takich kancelarii jak Kancelarii Frejowskich.

Doświadczenie praktyczne

Wybór kancelarii frankowej to poważna decyzja. Praktycznie każda kancelaria zachwala swoje usługi, zachęca niskimi kosztami, czasem nawet w pewnym zakresie darmowymi poradami i usługami. Jak ocenić, która kancelaria frankowa zapewni nam zwycięstwo w sądzie? Niestety gwarancji nigdy nie ma, ale przeglądając opinie o kancelarii, korzystając z pojedynczej usługi np. oceny umowy kredytowej można ocenić rzetelność oferty, kontakt z klientem itp. Ponadto warto dopytać o dane dotyczące przeprowadzonych spraw, ich specyfiki, ilości wygranych. Każdy z tych elementów może pomóc w wyborze tej jednej wiodącej kancelarii, której powierzymy naszą sprawę. Zazwyczaj można łatwo ocenić, czy kancelaria jest rzetelna, po tym co nam podpowiada, sugeruje, jakie są nam zadawane pytania, czy jakich potrzebuje dokumentów aby wskazać cenę.

Kompetentna obsługa

Można sobie zadawać pytanie czy to ma znaczenie, czy obsługiwać nasza sprawę będzie kancelaria frankowa, czy jakakolwiek kancelaria prawna. Otóż może mieć znaczenie, bowiem wyspecjalizowane kancelarie w sprawach frankowych posiadają bieżącą wiedzę z zakresu kredytów frankowych, orzecznictwa frankowego, jak również dysponują praktyką, doskonale wiedzą które zabiegi są najskuteczniejsze wobec jakiego banku, w którym sądzie warto zgłosić wniosek dowodowy, a w którym wygramy łatwiej itd. Kancelaria Frejowskich chf zapewnia swoim klientom zespół wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych prawników, którzy chętnie doradzą i zajmą się każdą sprawą frankową, bez względu na jej stopień złożoności i skomplikowana sytuację kredytobiorcy. Co więcej kancelaria nie ukrywa żadnych kosztów, które mogłyby nas zaskoczyć przy ostatecznym rozliczeniu.

Koszty obsługi

Pomoc prawna w sprawach frankowych jest odpłatna. Koszty obsługi są wyceniane indywidualnie, jednak prosząc o wycenę w kilku kancelariach możemy mieć pewien przegląd kosztów z jakimi musimy się liczyć wnosząc do sądu pozew. Również sposób rozliczeń z kancelariami może się różnić, wynagrodzenie prowizyjne także. Co do zasady zbyt niskie ceny powinny wzbudzić w nas brak zaufania. Nie ma się czym łudzić, że za złotówkę ktoś nam pomoże wygrać sprawę frankową. Zwykle kancelarie zaniżające w wycenie koszty oferują umowy z zapisami drobnym drukiem, co wykorzystują po fakcie doliczając należne sumy. Tanie usługi prawne wcale nie muszą oznaczać złej jakości, jednak warto się upewnić czego wynika niższa kwota. Podobnie warto zweryfikować najwyższe cenniki, co za nimi stoi, być może wysoka cena obsługi prawnej wynika z braku końcowej prowizji procentowej od sumy kredytowej, co okazuje się być propozycją atrakcyjną.  

Dodaj komentarz