You are currently viewing Mode Banking promocja – 20 GBP bonusu powitalnego! (+20 GBP za każde polecenie)

Mode Banking promocja – 20 GBP bonusu powitalnego! (+20 GBP za każde polecenie)

 • Post author:
 • Post category:Bez kategorii

Mode Banking – promocja 100zł bonusu!

Mode Banking i promocja z bonusem 100zł – wystarczy założyć i zweryfikować konto w aplikacji, a następnie dokonać depozytu o wartości minimum 100 GBP. Po kupieniu za tą kwotę BTC otrzymujemy od razu bonus w wysokości 20 GBP (co daje nam w przybliżeniu 100zł!).

Bonus wypłacić możemy od razu, a następnie zapraszać znajomych z naszego linku zaproszeniowego. Zyskujemy kolejne 20 GBP (nasz znajomy również). Świetna promocja! 

 

Potwierdzenie wypłacalności aplikacji:

modebanking bonus 100zł 2021
mode banking promocja 100zł 2021

Mode Banking – jak zgarnąć bonus 100zł?

 1. Pobranie aplikacji

Przygotuj do rejestracji:

 • paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty,
 • potwierdzenie adresu zamieszkania – wydruk rachunku za wodę, gaz, prąd, Internet albo wyciąg z konta bankowego, czy np. Revolut (musi być widoczne na dokumencie)

Wniosek o konto Mode Banking możesz założyć na telefonie lub rozpocząć proces rejestracji na komputerze. Naciśnij w poniższy link:

Mode Banking – rejestracja bonus 20 GBP <<

Na początku podajemy numer telefonu, na który przyjdzie SMS z linkiem do pobrania aplikacji Mode Banking.

2. Rozpoczęcie rejestracji

Po pobraniu aplikacji na telefon (Android, iOS) wybierz „sign up” i podaj swój adres email. Kolejno przeklikujemy się dalej i zaznaczamy, iż nie jesteśmy obywatelami USA.

W kolejnym kroku podajemy raz jeszcze nasz numer telefonu (na początku wybierając kierunkowy PL +48). Po potwierdzeniu kodu otrzymanego w SMS ustawiamy kod PIN do logowania w aplikacji.

3. Weryfikacja konta

W ramach aplikacji dostępne mamy konta: Funt Brytyjski, Euro (niedostępne chwilowo), Bitcoin. Aby móc skorzystać z konta i bonusu musimy zweryfikować nasze konto Mode Banking. 

W tym celu naciskamy w zakładkę „more” i wybieramy weryfikację naszego adresu email. Otrzymamy link weryfikacyjny, który otwieramy i potwierdzamy wraz z imieniem i nazwiskiem.

W pierwszym kroku weryfikacji odpowiadamy na proste pytania:

 • cel założenia konta Mode Banking,
 • zawód,
 • pochodzenie środków,
 • przewidywana wartość transakcji.

Sa to typowe, standardowe pytania wymagane przez prawo wobec aplikacji tego typu (fintech). Po wypełnieniu ankiety zatwierdzamy, iż zapoznaliśmy się z kwestiami ryzyka w inwestowaniu.

W kolejnym roku wykonujemy zdjęcie naszego dowodu tożsamości oraz zdjęcie twarzy (selfie). Dokument najlepiej sfotografować bez ucinania ramek, bez zbyt mocnego odbicia światła i w wyraźny sposób.

W ostatnim kroku wskazujemy adres zamieszkania. Wybieramy „I am outside the UK”, czyli informujemy, że nie jesteśmy mieszkańcami Wielkiej Brytanii. Podajemy ten sam adres, który kolejno potwierdzamy na dokumencie (np. wyciąg, rachunek lub pismo z urzędu).

Teraz klikamy „submit” i czekamy na pozytywne zweryfikowanie naszego konta Mode Banking!

4. Wpłata depozytu

W aplikacji Mode Banking wybieramy rodzaj rachunku (funty) i klikamy opcję „add”. W tym miejscu uzupełniamy dane do wpłaty (również na ten rachunek będziemy zlecać wypłaty). 

Mode Banking umożliwia wpłatę przy pomocy przelewu funtowego, więc najłatwiej dokonać go przy pomocy Revolut, Monese lub konta bankowego funtowego. Przelew powinien zostać zaksięgowany tego samego dnia.

Przelew przykładowo z Revolut dociera natychmiast.

5. Odbiór bonusu 20 funtów od Mode Banking!

Ostatnim krokiem jest zakup kryptowaluty Bitcoin o wartości co najmniej 100 funtów. Jako że występuje opłata transakcyjna i sieciowa, to dla bezpieczeństwa i pewności warto wymienić 105 funtów. Nie ma co ryzykować, że zabraknie nam do spełnienia warunku bonusu.

Wystarczy wejść w swoje konto Bitcoin w Mode Banking i kliknąć „buy”. 

Bonus 20 funtów (100zł) otrzymujemy na konto Bitcoin. Premia odblokowana jest do 24 godzin, jednak informacja o niej pojawia się od razu. 

Jeżeli chcemy wypłacić środki, to wystarczy nacisnąć „withdraw”.

Jak informuje Mode Banking, stawka poleceń 20 GBP obowiązuje przez miesiąc, więc warto wziąć się również za korzystanie z programu poleceń.

6. Polecaj i zyskuj kolejne bonusy!

Polecanie Mode Banking mozliwe jest dzięki wygenerowaniu własnego linku zaproszeniowego. W tym celu klikamy w ikonkę „more”, a następnie „spreat the word”. Pod przyciskiem „invite friends” znajdziemy nasz link poleceniowy.

Jeżeli polecona osoba założy konto w aplikacji i spełni powyższe warunki, to dostaniecie po 20 funtów każdy z Was. Program poleceń Mode Banking nie posiada limitu zaproszeń! Więcej informacji na stronie programu poleceń.

Mode Banking – co to za aplikacja?

Mode Banking to w skrócie aplikacja do szybkiego i łatwego zakupu BTC. Platforma zapewnia nam również dostęp do rachunków FIAT:

 • Euro – jeszcze niedostępny
 • Funt Brytyjski – dostępny

Mode nie jest bankiem. Jest to bardziej wirtualna eportmonetka, gdzie możemy przechowywać bezpieczenie środki oraz wymieniać je w ramach deponowania w banku współpracującym z Mode Banking. 

Kluczowymi usługami Mode Banking jest portfel blockchain oraz kantor. Za pośrednictwem serwisu możemy bezpieczenie przechowywać i nabywać Bitcoiny. Możemy również tu odbierać i wysyłać kryptowaluty od innych użytkowników BTC. W przyszłości zaś Mode ma wprowadzić możliwość płacenia za zakupy telefonem bez korzystania z tradycyjnej karty debetowej.

Mode Banking udostępnia również coś na wzór konta oszczędnościowego BTC o nazwie Bitcoin Jar. Otrzymujemy 5% odsetek w skali roku od kapitału. Codzienne naliczanie i wypłata co tydzień. Nie ma tu blokady środków i możemy wypłacić je w każdym momencie.

Mode Banking – opinie o aplikacji

Opinie o aplikacji Mode Banking najłatwiej znaleźć na portalu: https://www.trustpilot.com/review/modebanking.com

Jak widać, aplikacja posiada bardzo dobre oceny i recenzje.

Opis działania, powstania, trochę historii Mode Banking znajdziemy na stronie internetowej projektu. Bardzo istotne jest to, że spółka-właściciel, czyli Mode notowana jest na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (LSE), co dodaje wiarygodności i zaufania. 

Brytyjska grupa Mode specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych „fintechowych” startupów, a Mode Banking jest jednym z nich.

Bezpieczeństwo środków

Środki klientów Mode Banking przechowywane są u powiernika BitGo, który zapewnia ubezpieczenie przechowywanych aktywów za pośrednictwem Lloyds. (podmiot ubezpieczeń).

BitGo zapewnia bezpieczeństwo w zakresie przechowywania i dostarczania płynności kryptowalut i odpowiada za blisko 20% wszystkich transakcji wykonywanych na całym świecie.

Aplikacja Mode Banking pozwala na zabezpieczenie dostępu do konta przy pomocy standardowego kodu PIN ale również przy pomocy odcisku palca i biometrii twarzy.

Mode Banking – cennik, opłaty

 • 0 zł założenie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wpłatę GBP, BTC
 • 0 zł za przechowywanie BTC
 • 0 zł za przelewy wychodzące GBP
 • 0 zł za przesłanie BTC (jedynie opłata sieciowa)
 • 0 zł za przesłanie BTC pomiędzy użytkownikami Mode Banking
 • 0,99% prowizji przy zakupie BTC (+ opłata sieciowa)
 • 0,99% prowizji przy sprzedaży kryptowaluty (+ opłata sieciowa)

Minimalna kwota transakcji w Mode Banking to 50 GBP, a maksymalna to 5000 GBP. Tabela Opłat i Prowizji dostępna jest na stronie.

  Sprawdź również: szybki zarobek online